Nejčastější dotazy

Jak často probíhá sezení?

Četnost sezení je velmi individuální. Pro někoho jednou, ale já osobně doporučuji 3x s odstupem měsíce. Někdo potřebuje pravidelnost, aby zpracoval svá témata, která nachází.

Je on-line sezení plnohodnotné?

Ano, má stejný účinek jako při osobním setkání. Psych-k® má nástroj, jak tato sezení provádět.

Je tato metoda vhodná i pro děti?

Ano, doporučuji osobní sezení od 7 let věku dítěte. Lze pracovat i s mladšími dětmi i s miminky napojením na jejich podvědomí, nejlépe jedním z rodičů. Proces funguje efektivně jako kdyby dítě bylo přítomno osobně.

Je potřeba se vracet k minulosti?

Ne, vůbec. Psych-k® pracuje s naším současným uvědoměním, naší momentální situací a potřebou tento stav změnit. Tedy o tom, co skutečně chci prožívat místo toho, co prožívám teď. Příklad: Stav : Cítím úzkost, strach, beznaděj. Chci prožívat :Jsem uvolněný, plný radosti, cítím životní energii.

Je tato metoda vhodná pro mne?

Je vhodná úplně pro všechny. To, co se nám navenek děje, je odrazem toho, co je v nás. Zrcadlo našich podvědomích programů. V čem je nám dobře, kde se cítíte jako ryba ve vodě - to je to, co jste vy. Ale v oblastech života, kde se necítíte dobře a dostáváte se do situací, které vám berou sílu jako vztek, hádky, pocit viny, nenávist, závist, bolest. Chtěli byste něco říct, ale nejde to. Stále řešíte co jste měli udělat a říct, ale neudělali. Sžíráte se strachem co přijde. Není potřeba se za to stydět a vinit. Nikdo nemůžeme za svoje rodiče a prostředí, ve kterém jsme vyrůstali. Rodiče dělali jen to, co v danou chvíli uměli.

"Všichni máme životy dva, ten druhý začíná ve chvíli, kdy si uvědomíme, že máme jen jeden"

Ceník a programy

Individuální sezení

Klasické sezení (dospělý) - 60 minut

Každá další započatá půlhodina 800 Kč

1 600 Kč

Klasické sezení (dítě do 15 let)

Každá další započatá půlhodina 600 Kč

1 200 Kč

Možnost on-line nebo telefonického sezení

Ceny shodné s klasickým sezením

Skupinová sezení

Vztahový balanc

2 hodinové sezení  pro 2 osoby. Tato sezení je ideální volbou pro ty, kteří chtějí řešit vztahové problémy s partnerem, dítětem nebo pracovními problémy a problémy se zdravím. Sezení se zaměřuje na zlepšení komunikace, rozvoj empatie a porozumění, snižování stresu a zlepšení celkového zdraví.

Toto sezení pouze po předchozí konzultaci.

3 000 Kč

Zvýhodněné balíčky

3x hodinové sezení

Balíček vybrat do 3 měsíců

4 200 Kč

5x hodinové sezení

Balíček vybrat do 5 měsíců

6 500 Kč

10x hodinové sezení

Intenzivní práce na osobní změně
Balíček vybrat do 7 měsíců

11 000 Kč