Ohlasy

Díky Radce, tato terapie mi pomohla pochopit a pracovat s mým atopickým exémem. Každým dnem se stále přesvědčuji, jak velká sila je v našich myšlenkách. Ovlivňují dokonce i naše zdraví. Díky Psych-K® jsem pochopila jak na každou mou pozitivní nebo negativní myšlenku mé tělo okamžitě reaguje. Pokud je pro vás těžké vložit cizímu člověku, ale hledáte pomoc je tato technika něčím, co vás může oslovit. Kdo vám může o vás samotných prozradit víc než vaše podvědomí vlastního těla?


Kateřina

34 let

O metodě Psych-k® jsem se dozvěděla od Radky již před rokem, ale teprve nyní jsem opravdu pochopila smysl a sílu této metody. K tomu, abych to zkusila mě vedla spíš zvědavost, protože já přeci žádný skutečný problém nemám. Omyl. Každý máme v sobě ukryté bloky a špatné vzorce. Jsou často velmi hluboko v nás a my ani netušíme, kdy jsme k nim přišli, jak nás brzdí a že se jich můžeme snadno zbavit. Pomocí Psych-k® a hlavně skvělé Radky, jsem ty svoje dokázala najít a zbavit se jich. Je to jako když vám někdo poradí, jaký je ten správný úhel, ze kterého se máte dívat na své okolí a hlavně na sebe. Vidíte svět úplně jinak a je vám fajn. Moc ti Radko děkuji. 


Iveta 

54 let 

Vo svojom živote som často čelila roznym negatívnym okolnostiam, situáciám, rozhodnutiam o ktorých som potom pochybovala a púšťala som si do svojho vedomia myšlienky, ktoré moju psychiku vybičovali natoľko, že som sa so strachom a bolesťami brucha budila v noci zo spánku.
Neverila som si a mala som tendencie podceňovať samú seba. Metóda PSYCH-K® mi pomohla zmeniť pohľad na situáciu, nejakú okolnosť, ktorá nečakane vyplynula a následne na to s nadhľadom reagovať. Získala som akýsi zvláštny odstup, prestala som si veci pripúšťať v mysli ďalej, než je nevyhnutné, ale hlavne... hlavne som sa zbavila strachu a úzkosti, ktoré ma v mojom myslení a následne i v konaní, či rozhodnutiach zväzovali. Jedným slovom....s l o b o d a. Každý, kto sa rozhodne čeliť kostlivcom vo svojej mysli, či duši....a pochopí, čomu ho učí metoda PSYCH-K®, ten bude na konci terapií slobodný...


Marie 

34 let


Na doporučení dobrých známých jsem se setkala s paní Radomírou. Měla jsem za sebou těžké zdravotní komplikace, které se vyhrotily v psychické problémy. Spočívaly hlavně, v tom že jsem si nevěřila a měla obavy ze samoty. Sezením jsem se opět začala zapojovat do běžného života a začínám mít sílu a důvěru v samu sebe. Paní Radomíru můžu jen doporučit, už jen jako energií nabytého člověka a úžasnou terapeutku. Díky ní jsem o kus dál.


Marie

70 let

Paní Radku znám přes 20 let. Hodnocení nepíši jako kamarádka, ale jako člověk, který po dlouhé době pochopil, že přesto, že se to zdá neuvěřitelné, je vše tak báječně jednoduché a hlavně tato metoda funguje. V posledních čtyřech letech jsem prožívala velmi těžké období, umírali mi dva mí nejbližší a já se o ně starala až do jejich posledních dnů doma. Dostavil se pocit vyhoření, smutku, strašlivé únavy, nechuť smát se, žít obyčejný život, spát. Do toho jsem si ještě nesla nevyřešené problémy z dětství. Po Radčině "zásahu" u mě nepřišlo uvolnění ihned. Potřebovala jsem několik dnů než mi došlo, že se uzdravuji, že spím a že jsem to zase já. Žiji přítomností, minulost neřeším a budoucnost neplánuji. Dějí se mi věci, které zdravý rozum popírá a já díky nim pochopila, že vše je jak má být, že co vysílám, to se mi vrací, že si musím dávat velký pozor na své myšlenky, tzv. myslet pozitivně. A ejhle- metoda nese své ovoce! Vrátila se mi energie ženy, takže velké plus pocítil i můj muž. Letitá nemoc - migréna (16 ataků do měsíce, sumatriptan) už mě přes rok a půl nenavštívila, jím a piji to, co jsem si léta odpírala. Zkráceně tomu říkám, že " svítím"... 

Jedná se o metodu, která má zvláštní sílu a dodává člověku jistotu. Prostě si jen musíš věřit, to je všechno, věřit. Když si věříš, můžeš všechno na světě. Všechna přání se ti splní, musíš si ale dát pozor, cosi přeješ. Radku vřele doporučuji nejen svým známým, ale teď i vám, kteří čtete tuto recenzi.


Jana

57 let 

Zkušenosti se zákonem přitažlivosti po sezení Psych-K jsou skvělé.

Mám kamaráda, který má štěstí ze potkává slavné lidi po cestách do školy nebo kamkoliv jinam a já jsem si říkal, jako to je super ale taky chci někoho potkat, udělat si s nim fotku a prohodit par slov.

Dneska 8.9. jsem po cestě do školy na Florenci potkal Petra Reifa, nejlepšího policistu a herce.
Mám s nim fotku a prohodili par slov o jeho práci. Vážně mi tohle zlepšilo den.
Dlouho jsem si myslel, že nějaký duševní problémy neexistují, že lidé je dost často využívají pro pozornost ale když jsem začal trávit více času sám, začalo mi docházet že i se mnou není něco v pořádku, že nejsem sám se sebou vyrovnaný.
Tyhle "problémy" si na mně všimli ostatní a doporučili mi tohle sezení, které mi pomohlo najít sama sebe, vyrovnat se svými nedostatky a dokonce mé pískaní v uších, které jsem si říkal jestli se tady nepraktikuje černá magie.


Matěj

16 let