Zákon přitažlivosti

Celý vesmír má své zákonitosti, jsme jeho součástí. Pokud jsme na správné cestě, žijeme opravdu to, co jsme a co chceme. Přitahujeme si do svého života to, co k nám v danou chvíli patří. 

Záleží tedy na tom, co nosíme v sobě, na jakých hodnotách vibrujeme [viz tabulka níže]. Tedy, zda nás sužují strachy, obavy, deprese, zášť, nemoce nebo naopak cítíme lásku a štěstí. Čím menší negativní emoční zátěž, tím jsme lehčí a dostáváme se k lepším myšlenkám, a tím k lepšímu prožívání života. 

Odbouráme-li v sobě negativní bloky díky programům z dětství nebo prožitých traumat v dospělosti, začneme s lehkostí vytvářet život jaký chceme. Je potřeba přijmout fakt, že jsme energie. Energie ve hmotě (auto - hmota také nefunguje bez energie). Každá energie vibruje na určité frekvenci, takže podle toho, v jaké úrovni vibrací jsme, to samé si přitahujeme. Stejné přitahuje stejné.

 Zbavte se těžkostí z minulosti! Energii nám bere náš minulý život [ten už se nedá změnit] a strach z budoucnosti. [Vytváříme si scénáře a domněnky a zbytečná očekávání, která když se neplní, berou nám energii.] 

Naším cílem je prožívat život v přítomnosti.

Frekvenční tabulka životních hodnot a pocitů

Cokoliv, co se nám honí hlavou a cokoliv, co si představujeme se nám stává realitou. Jsme jako magnet a naše zkušenosti jsou ztělesněním energie, kterou vysíláme do světa vědomě nebo nevědomě. 

Zákon přitažlivosti se nezajímá o to co je dobré nebo špatné, či zda to, co si představujeme, chceme nebo nechceme, reaguje na naši představu. Zaměřujte se tedy na to, co chcete. Naučte se zklidnit mysl. Naučte se představovat si jen věci, které chcete aby se staly. Ostatní ignorujte.

Vibrace o stejných frekvencích se přitahují. Vesmír nereaguje na to, co chceme, ale čím jsme. Nestačí tedy jen chtít, ale musíme splynout s danými frekvencemi naší touhy. Psych-k je báječnou metodou jak tento zákon brzy začne fungovat i Vám. Dějí se malé i větší zázraky a vy víte, že tohle je přesně to, co chcete žít. Začnete si lehčeji a snadněji vytvářet svůj vlastní život.