O mně

Mgr. Radomíra Gudasová

Jmenuji se Radomíra a PSYCH-K® se pro mne stalo vášní. Vždycky jsem věřila na lásku, zajímala se o psychologii, jsem zvídavý člověk a zajímalo mě, jak to všechno funguje. Jsem maminkou dvou úžasných bytostí a šesti ještě úžasnějších vnoučátek. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu a i má diplomová práce byla z psychologie. Vdala jsem se, díky svému manželovi jsem strávila dvanáct let v zahraničí, kde jsem vytvářela rodinné zázemí. Po návratu zpět do Česka jsem řídila rodinnou firmu. Žila jsem pro rodinu a pro své děti. V 51 letech se mi život obrátil naruby, nemohla jsem akceptovat třetí osobu ve vztahu a rozhodla se, že se rozvedu. Bylo to pro mne těžké rozhodnutí, protože se v naší rodině nikdy nikdo nerozváděl - rodinný vzorec. Začínala jsem jakoby od začátku, dospělé děti žily svůj život, rodinná firma se rozpadla. Zůstali přátelé, domov, děti.

Byla jsem zlomená, nešťastná, smutná, nesebevědomá s pocitem, že jsem prohrála. Nevěděla jsem kde začít, a tak jsem se rozhodla hledat, kdo jsem, co v životě potřebuji a co mi dělá radost. Měla jsem krásné dětství, byla obklopena láskou svých rodičů a širší rodiny, a tak jsem přesně věděla, co chci znovu najít. Sebe!!! Po rozvodu jsem potřebovala vyhledat pomoc, chodila jsem k psychiatrovi, brala antidepresiva, ale po půl roce jsem se rozhodla, že takto žít opravdu nechci. Věděla jsem, že se potřebuji dostat zpátky do své síly, našla jsem pomoc psychologa, začala číst, navštěvovat různé semináře a pochopila jsem a uvědomila si, že jenom já sama mám svůj život ve svých rukou a tvořím si jej sama. Začala jsem pracovat jako privátní chůva, naplňuje mne to, má práce mi přináší radost, a tak ne čistě náhodou jsem se opět dostala k psychologii a uvědomění, jak si jako děti vytváříme filtry k okolnímu prostředí a vzorce chování a jak důležité je prostředí, které nás obklopuje. Nastoupila jsem cestu svého osobního rozvoje, uvědomovala jsem si, kde jsou mé životní limity, nacházela jsem si svá traumata, své bolesti a začala je léčit. Vyzkoušela jsem mnoho psychologických metod - rodinných konstelaci, metody EFT, NLP, hypnózy, pozitivního myšlení, terapie impact. Fungovalo to, ale na můj vkus velmi pomalu... Celou tu dobu mi šla v hlavě myšlenka: "Přece musí existovat něco, co uleví člověku rychleji a efektivněji." 

A tak, kdo hledá najde....dostaly se mi do cesty knihy a semináře Joa Dispenzi, Gregga Bradena, Bruce Liptona, Eckharta Tolleho, Louise HAY, Davida Deidy, Bradley Nelsona a dalších.... otevřelo se mi znovu srdce a mysl a já věděla, kam vede má cesta.

Moje certifikace:

Psych-K® Basic Workshop - lektorka Simona Hovadikova
Psych-K® Advance Integration Workshop - lektorka Brunhild Hofmann
Psych-K® Master Facilitation Workshop - lektorka Brunhild Hofmann